STiWi

Czym jest STiWi

Stiwi, to zbiór programów (modułów) wspomagający przedsiębiorców w codziennej pracy z wyposażeniem i majątkiem firmy. Instalowany jest zarówno na smartfonach jak i na komputerze, przez co oprogramowanie dostępne jest non stop dla wszystkich pracowników posiadających takie urządzenia. Za pomocą tego oprogramowania można na bieżąco śledzić sprzęt ( w tym między innymi jego aktualną lokalizację). Program pozwala przekazywać sprzęt od osoby do osoby z użyciem smartfona jako medium do rejestracji danych o lokalizacji sprzętu oraz osobach za niego odpowiedzialnych. Za pomocą tego oprogramowania można również prowadzić tzw checklisty. Oznacza to że jeśli istnieje w firmie sprzęt który powinien być sprawdzony przy każdej zmianie pracowników, można to zrobić używając smartfona z zainstalowanym modułem “Śledzenia sprzętu”.STiWi - aplikacja główna

Obecnie STiWi posiada następujące moduły:

Kiedy warto zastanowić się nad wdrożeniem „Stiwiego” ?

    • Gdy w organizacji posiadasz dużą ilość środków trwałych i wyposażenia
    • Gdy Twoja organizacja posiada wiele lokalizacji
    • Gdy masz trudności z zapanowaniem nad lokalizacją środków trwałych i wyposażenia (częste przesunięcia, wysyłanie sprzętu do serwisów, wypożyczanie sprzętu, przenoszenie pomiędzy piętrami itp.)
    • Gdy chciałbyś aby wszystkie smartfony w Twojej organizacji posiadały taką samą książkę adresową, którą możesz edytować z poziomu Twojego komputera.
    • Gdy zależy Ci aby określone osoby cyklicznie odwiedzały jakieś miejsca (np. serwerownie lub wyniesione lokalizacje)