STiWi

Czym jest STiWi?

STiWi, to zbiór programów (modułów) wspomagający przedsiębiorców w codziennej pracy z wyposażeniem i majątkiem firmy. Instalowany jest zarówno na smartfonach (z systemem Android w maksymalnej wersji 9) jak i na komputerze, przez co oprogramowanie dostępne jest non stop dla wszystkich pracowników posiadających takie urządzenia. Za pomocą tego oprogramowania można na bieżąco śledzić sprzęt ( w tym między innymi jego aktualną lokalizację). Program pozwala przekazywać sprzęt od osoby do osoby z użyciem smartfona jako medium do rejestracji danych o lokalizacji sprzętu oraz osobach za niego odpowiedzialnych. Za pomocą tego oprogramowania można również prowadzić tzw checklisty. Oznacza to że jeśli istnieje w firmie sprzęt który powinien być sprawdzony przy każdej zmianie pracowników, można to zrobić używając smartfona z zainstalowanym modułem „Śledzenia sprzętu”.

STiWi - WidNet

Obecnie STiWi posiada następujące moduły:

Kiedy warto zastanowić się nad wdrożeniem „Stiwiego”?

  • Gdy w organizacji posiadasz dużą ilość środków trwałych i wyposażenia.
  • Gdy Twoja organizacja posiada wiele lokalizacji.
  • Gdy masz trudności z zapanowaniem nad lokalizacją środków trwałych i wyposażenia (częste przesunięcia, wysyłanie sprzętu do serwisów, wypożyczanie sprzętu, przenoszenie pomiędzy piętrami itp.).
  • Gdy chciałbyś aby wszystkie smartfony w Twojej organizacji posiadały taką samą książkę adresową, którą możesz edytować z poziomu Twojego komputera.
  • Gdy zależy Ci aby określone osoby cyklicznie odwiedzały jakieś miejsca (np. serwerownie lub wyniesione lokalizacje).