Moduł mobilny

Używaj modułu mobilnego na telefony komórkowe

Nowoczesne technologie pozwalają na używanie sieci nadajników operatorów komórkowych bez dodatkowych opłat. Używaj więc nowych możliwości aby ze smartfonu zrobić narzędzie wspomagające pracę zarówno dyspozytora jak i osoby z którą dyspozytor musi się szybko komunikować.

Bądź dostępny zawsze i w każdym miejscu

Naciśnij przycisk PTT i po prostu nadawaj. Dyspozytor usłyszy Cię na pewno. Niezależnie w którym miejscu w kraju jesteś. Korzystaj z sieci dostępnych nadajników operatorów komórkowych i nadawaj. Nie martw się o bezpieczeństwo. System stosuje takie samo szyfrowanie jak to które zabezpiecza Twoje pieniądze w banku. Od teraz, bezpieczny radiotelefon masz zawsze przy sobie.

WidNet - Kontrola radiowa - Moduł mobilny

Użyj swojego smartfonu jako kieszonkowego terminala statusów

Niezależnie czy jesteś w pojeździe czy poza nim, swój kieszonkowy terminal statusów masz zawsze przy sobie. W każdej chwili możesz poinformować dyspozytora o swoim statusie. Wysyłaj statusy jak chcesz i kiedy chcesz. Zawsze kiedy jest Ci wygodnie i kiedy masz na to czas. Analizuj również historię wysłanych statusów – nie zastanawiaj się czy nie zapomniałeś przypadkiem wysłać statusu – zerknij na historię i bądź zawsze dobrze poinformowany.

Wysyłaj ze swojego urządzenia krótkie wiadomości tekstowe

Zawsze możesz wysłać krótką wiadomość tekstową do dyspozytora oraz przeczytać informację zwrotną. Nie zawsze dyspozytor może odpowiedzieć na wywołanie głosowe. Napisz wtedy sms-a i miej pewność że otrzymasz odpowiedź. Zachowuj również historię korespondencji pisanej w wygodniej formie chmurek i wracaj do niej kiedy chcesz. Otrzymuj od dyspozytora adresy i inne ważne informacje w formie tekstowej i potwierdzaj przeczytanie. Zawsze jasno, zawsze pewnie , zawsze klarownie.

Administruj systemem za pomocą wygodnego narzędzia

Konfiguruj system jak chcesz za pomocą wygodnego narzędzia administracyjnego. Zarządzaj całą infrastrukturą z jednego miejsca i zawsze panuj nad wszystkim. Zostań administratorem i używaj nowoczesnych rozwiązań w nowoczesnej firmie.

WidNet - Kontrola radiowa - Moduł mobilny