Konsola dyspozytorska

WidNet - Konsola radiowa - Konsola dyspozytorska

Konsola dyspozytorska

Konsola dyspozytorska to miejsce w którym spotykają się te dwie technologie. Konwencjonalna radiołączność oparta o radiotelefony firmy Kenwood, oraz nowoczesna łączność oparta o telefony komórkowe. Przy czym każda z tych technologii może działać samodzielnie.

Otrzymujesz narzędzie za pomocą którego możesz w łatwy sposób skontaktować się z każdą osobą posiadającą radiotelefon lub telefon.

Odpowiadaj i wywołuj zespoły za pomocą jednego przycisku

Jeden inteligentny, dedykowany przycisk służący do odpowiedzi na każde możliwe wywołanie. Dzięki niemu nie zastanawiaj się gdzie nacisnąć aby odpowiedzieć na wywołanie. Użyj zawsze tylko jednego przycisku, który sam wie do kogo nadać komunikat.

WidNet - Konsola radiowa - Konsola dyspozytorska

Odpowiadaj na wiadomości tekstowe

Dzięki dedykowanym przyciskom bezpośrednio obok przychodzącej wiadomości możesz szybko odpowiedzieć bez żmudnego wyszukiwania na liście kontaktów. Po prostu kliknij i odpowiadaj. Nie musisz też pisać na klawiaturze. W systemie masz możliwość wyboru gotowych odpowiedzi przygotowanych wcześniej przez administratora. Wystarczy że wybierzesz z listy i wyślesz. Od razu też otrzymasz informację o statusie wysyłanej wiadomości. Bądź pewny, że wiadomość została dostarczona i przeczytana.

WidNet - Konsola radiowa - Konsola dyspozytorska

Śledź historię wywołań

Przeglądaj na ekranie historię wszystkich wywołań przychodzących oraz wychodzących oraz odtwarzaj i odsłuchuj rozmowy jednym kliknięciem.

WidNet - Konsola radiowa - Konsola dyspozytorska

Analizuj historię statusów i wiadomości

Teraz wstecznie analizuj nie tylko historię statusów ale również historię krótkich wiadomości tekstowych które wysyłałeś lub otrzymałeś.

WidNet - Konsola radiowa - Konsola dyspozytorska

Bądź zawsze dobrze poinformowany dzięki liście ostatnich wywołań

Dzięki tej liście, będziesz wiedział wszystko, nawet jeśli w danej chwili nie usłyszysz kto wywoływał. Wystarczy zerknąć i już wiesz kto Cię wywoływał, jakiego kanału użył, o której godzinie to nastąpiło. System też podpowie kryptonim wywołującego oraz poda inne ważne informacje o wywołaniu.

WidNet - Konsola radiowa - Konsola dyspozytorska

Dynamicznie i szybko reaguj na zmiany w systemie

Kiedy do systemu wchodzi pojazd zastępczy możesz błyskawicznie przypisać go do obowiązującego w organizacji kryptonimu. Wystarczy że wskażesz go na liście. Od tego momentu system będzie już obsługiwał pojazd zastępczy tak jakby był to pojazd systemowy. Gdy po awarii wróci pojazd systemowy nie musisz niczego robić – zostanie automatycznie wykryty.

Wygodny panel administracyjny

Zarządzaj swoim systemem wygodnie z dedykowanego modułu administracyjnego. Konfiguruj system samodzielnie. Dodawaj nie ograniczoną liczbę telefonów i radiotelefonów, użytkowników. Zarządzaj wszystkim z jednego miejsca na Twoim komputerze.